O nás

Dovolte nám, abychom se Vám krátce představili.

Naše firma ZAWEX Clocks® sídlí v Hradci Králové.

V roce 1990 jsme začali vyrábět dřevěná hodinová pouzdra a od roku 1996 se již zabýváme výrobou a distribucí kompletních dřevěných nástěnných hodin z dubu, buku a smrku. Každé dřevěné pouzdro nese pečeť řemeslné ruční práce, a proto je svým způsobem originálem. Hodiny dodáváme s číselníkem bez skla, anebo se sklem, používáme kvalitní hodinové strojky německé výroby.

Naše obchodní značka ZAWEX Clocks je registrována na Úřadu průmyslového vlastnictví v Praze jako národní ochranná známka. Její zneužití je vymahatelné dle platné legislativy ČR.

Přestože moderní doba přináší nové materiály, my zůstáváme věrni pouze dřevu, protože je nejenom materiálem přírody, ale přetrvá věky. Proto naše motto ZAWEX Clocks hodiny nejen na jeden život je trefou do černého.

Naši zákazníci jistě ocení krásné dřevěné hodiny a naším přáním je, abyste si je Vy mohli vybrat z naší nabídky.

Předložená kolekce obsahuje výběr aktuálních výrobků, které v současné době vyrábíme. Jedná se o více než 60 různých typů nástěnných dřevěných hodin.

Naše výrobky se staly nedílnou součástí mnoha domácností a jejich design a elegance jsou ozdobou kuchyní, obývacích pokojů, kanceláří, zasedacích a konferenčních místností a dalších interiérů po celé České republice. 

 

Těšíme se na spolupráci s Vámi.

S uctivým pozdravem,

Dr. Josef Zadrobílek, majitel firmy